Kadın Doğum Uzmanı Müjde Şekeroğlu

0
919

Kadın Doğum Uzmanı Müjde Şekeroğlu

Aradım taradım, inanın Antalya’da belki 5 taneden fazla farklı doktora gittim ama böyle iyi böyle ilgili bir doktor görmedim. Doktor Müjde, son derece başarılı bir kariyere sahip olmasının yanında aynı zaman da hastasıyla arasında ki o özel dayanışmayı da çok muazzam bir şekilde koruyor.

Müjde Şekeroğlu’nu medstar hastanesini beğenmediğim için ilk haftalarda değiştirmiştim. Aslında ilk 6. hafta kontrolümde Dr. Müjde ile başlamıştım. Ama baktım ki Medstar’ın ultrason cihazları falan beni sarmıyor, hemen doktorumu değiştirdim ve İlter beye başlamıştım. Ahh oda çok iyi çok mükemmel bir doktordu ama sürekli alttan muayene etmesi beni artık deli ediyordu. Ya tamam bir problem varsa evet yine alttan muayene edilebilir, olabilir ama sen neden eşimi odaya almıyorsun ki? Bence bu büyük bir saçmalık! Sonuçta eşiminde yavrusu ve görmeye hakkı var! Ama anlatamadım. Sonra İlter beyi de değiştirdik derken Medicalpark’a başladım. Orada doktorun, sürekli 2 li test, 3 lü ve hatta 4 lü teste beni zorunlu tutması da bardağı taşıran son damla oldu. Ve onu da değiştirdim 🙂

Veee Dr. Müjde’ye geri döndüm. Ahh beni nasıl güzel bir enerji ile karşıladı bir bilseniz… İnanılmaz pişmanım zamanımı saçmasapan yerlerde harcadığım için.

Bir kere doktorun odasına girdiğiniz anda o enerjisi ile sizi sarıp sarmalıyor. Sonrasında sorularınızı tek tek cevaplıyor hemde hiç sıkılmadan. Kendisi doğal doğumu destekliyor ve en önemlisi eşimin doğuma girmesine izin veriyor. Bu benim için ve eşim için çok önemli bir konuydu. Çünkü bir babanın, yavrusunun doğuşunu izlemek en doğal hakkıdır. Bir dahaki kontrolüm 6 martta. Bu sefer de doğum esnasında eğer ki bebeğimde bir sıkıntı oluşmazsa ten tene temas olayını talep edeceğim. Doğal doğuma bu kadar önem veren doktorum benim kırmayacaktır.

Eğer Antalya’da yaşıyorsanız ve kendinize alanında uzman bir kadın doğum doktoru arıyorsanız kesinlikle ve kesinlikle Müjde Şekeroğlu’na bir uğrayın derim. Doktorum diye söylemiyorum ama bu konu da gerçekten çok çok iyi ve çok çok başarılı…

Sevgiler…

Share Button

CEVAP VER